+355 68 205 2700

Disqe për torta në formë zemre me harqe, ngjyrë e zezë dhe varak gold, silver

Numrat diametër 40.35.30.28.25 cm

Porosit me Whatsapp
DËRGO MESAZH
Porosit me telefon
POROSIT ONLINE
× Si mund t’ju ndihmojmë?